четвер, 24 грудня 2015 р.

Роботу бібліотеки оцінювали смайликами


          Колектив бібліотеки-філіалу №7 прикладає максимум зусиль, щоб робота бібліотеки була цікава для всіх без винятку користувачів. А про зроблену роботу звітувати перед населенням уже стало щорічною традицією. 24 грудня читальний зал бібліотеки прикрасив фотоколаж із 150 фотосвітлин із масових заходів, на яких були як зображені як учасники дійств, так і глядачі.
      
        На початку заходу усім присутнім бібліотечні працівники роздали власноруч зроблені «смайлики», на яких попросили написати свої враження про роботу бібліотеки, особливо не скупитися на критику та ідеї і пропозиції. 
     
     В звіті завідуюча бібліотекою розповіла про співпрацю бібліотеки з громадськими організаціями, зокрема з «Товариством ветеранів АТО» (бібліотекарі підтримують зв’язок з волонтерами, передають на фронт речі, харчі, дитячі малюнки). Значною частиною роботи є також співпраця з художніми колективами, творчими людьми, місцевими письменниками та поетами, композиторами та художниками.
Чимала робота проводиться з учнями шкіл, студентами, в бібліотеці працює 2 гуртка. Тобто зроблено було не мало, тому й розповісти було що.


     А ще присутніх порадували своїм виступом солісти хору ветеранів Полтавського міського будинку культури.
     
        Наприкінці заходу був проведений своєрідний аукціон: за заповнений смайлик кожен міг вибрати собі на пам'ять фотографію з представлених у фотоколажі. Така пропозиція всім сподобалась, тому усі фотографії вмить «розмели». А смайлики добросовісно заповнили і залишили в Книзі відгуків і пропозицій бібліотеки.Немає коментарів:

Дописати коментар