неділя, 14 серпня 2016 р.

Живи, Україно, живи для краси, для сили, для правди, для волі!

 25 років тому, у серпні 1991 р. в Україні відбулася подія, яка ознаменувала собою початок нової ери в історії нашої держави. У день, коли було проголошено Акт незалежності України, здійснилася найзаповітніша мрія всіх поколінь українського народу, а 24 серпня стало найважливішою датою в Україні і відзначається, як національне свято – День Незалежності України
    З цієї нагоди наша бібліотека  відкрила книжкову  виставку «Живи, Україно, живи для краси, для сили, для правди, для волі!». У розділі «На шляху до суверенної  держави» представлена історія нашого державотворення від найдавніших часів і до сьогодення.  Розділ «День омріяний, святий для неньки - України» розповість про те, як 24 серпня стало визначною датою для нашої держави.  Про найславетніших українців ви зможете дізнатися, ознайомившись з розділом виставки «Стежками відомих». Здійснити подорож Україною пропонуємо разом з літературою розділу «Мандруємо Україною».
                                                                                   

     Сьогодні Україні виповнюється 25 років, але реальна історія Незалежності України набагато довша і багатша.  Протягом віків найголовнішою цінністю і рушійною силою до Незалежності для українців була свобода. Свобода і незалежність не даються нашій Україні даром, за них треба боротися. Саме зараз на Сході нашої держави йде боротьба за життя і смерть, битва за Україну, яка сьогодні перебуває у стані війни та зовнішньої інтервенції. Ми віримо, що битва за Україну, битва за її незалежність, безперечно, завершиться перемогою завдяки мужності та героїзму наших воїнів, помножену на загальнонаціональну солідарність та єдність.

Немає коментарів:

Дописати коментар