середа, 23 березня 2016 р.

До ювілею Михайла Грушевського

З 23 березня в читальному залі бібліотеки-філіалу №7   в читальному залі представлено книжкову виставку «Апостол національної ідеї», яка присвячена 150–ій річниці з дня народження Михайла Грушевського, людини, яка  належить до найвидатніших особистостей в нашій історії. Україні  він віддав ціле життя і творчу працю.
Автор багатьох підручників з української історії, геніальний вчений, видатний політичний діяч і взагалі надзвичайно талановита людина. Можна погоджуватися чи не погоджуватися із ученим, шукати в його поглядах помилки чи недоречності, але незаперечним є його внесок у розвиток української держави і права, культури і літератури.
І саме тепер, коли відзначаємо 150-ліття з дня народження  Михайла Сергійовича Грушевського, на запропонованій книжковій виставці можна познайомитись з літературою про його життя і творчий шлях, його науковою і публіцистичною творчістю, яка поставила твердий фундамент під наукове українознавство і розвиток української національної історіографії.
Презентована виставка – це не тільки вдячна данина поваги до великого українця, а й прагнення повніше ознайомити користувачів з науковими надбаннями вченого, значенням їх для нашої держави і народу.
Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитися з виданнями, представленими на книжковій виставці.Немає коментарів:

Дописати коментар