субота, 26 червня 2021 р.

Своє майбутнє – зміну молоду, віншує щиро славна Україна

В останню неділю червня Україна святкує День молоді. Це свято дуже важливе для нашої держави. Адже саме молодь є основною рушійною силою позитивних змін та перетворень, які відбуваються сьогодні в Україні. Молодь приймала найактивнішу участь у Революції Гідності. Молоді волонтери та військові з великим почуттям патріотизму та гідності захищають нашу рідну країну на передовій.

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини. Це пора мрійливої неповторності, пора окриленого щастя, пора далекозорих прагнень і звершень. Здається немає нічого неможливого, коли ти молодий.

Молодь – суспільний прошарок, який має своє місце в соціальній структурі та відіграє особливу роль у суспільстві. Саме молодь виступає провідником соціально-економічного, політичного і духовного відродження, рушієм нових якісних змін, викликаних назрілими потребами суспільства. Тому держава, що прагне до прогресивного розвитку, потребує якомога повнішого залучення молоді до трансформаційних процесів.

Сьогодні ми спостерігаємо швидкі темпи науково-технічного прогресу, який допомагає нам у комунікації та інших сферах. Молодь швидко звикає до сучасних новинок та технологій, але на перше місце ми завжди повинні ставити духовні цінності, культуру та мораль. Адже ці речі є вічними і саме вони мають лежати в основі побудови демократичного суспільства. В наш час ведеться багато дискусій щодо розвитку суспільства, але цільовою і головною аудиторією, на яку покладають надії і сподівання, є молодь та підростаюче покоління. Бо саме молодь — це наше майбутнє.

Молоді люди є не лише майбутнім, а й теперішнім будь-якої країни. Молодь формує тренди, задає високу планку для інших поколінь, формує прогресивний напрям розвитку суспільства. Відкритість до всього нового та оригінальність мислення дають змогу молодому поколінню генерувати ідеї, які змінюють світ.

Внесок української молоді у зміни, що відбуваються в державі, важко переоцінити. Україна переживає справжній бум молодіжних ініціатив, громадських рухів, культурних заходів та бізнесових ідей.

Але ж чи вся молодь однакова? Звичайно, ні! Такого й бути не може. Не можна оцінювати всіх молодих людей як якусь єдину соціальну групу. Є багато прекрасної молоді, у руках якої майбутнє. Це молоді люди, які вливаються в процес суспільного життя свого міста, країни, яка прагне щось творити, працювати і жити цікаво. Звичайно, що існує різна молодь, проте більшість – це чудові, завжди веселі та усміхнені, добрі та щирі люди, які прагнуть чогось у житті, впевнено долають перешкоди та досягають своєї мети.

Молодість – це безцінний дар природи, який треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Працівники бібліотеки-філіалу № 7 від щирого серця вітають всіх з Днем молоді! Будьте молодими, надихайте інших, творіть майбутнє!

Немає коментарів:

Дописати коментар